Новини - Parnik

Новини

Тютюн Dark Side (Дарк сайд)

Тютюн Dark Side (Дарк сайд)

Кальянний тютюн Dark Side – це продукція від російського виробника, який потрапив до нас порівняно недавно – в 2015 році. Однак за минулі кілька років, він став одним з найбільш затребуваних на ринку. І це не дивно, так як за своїми характеристиками він схожий з високоякісним Tangiers американського виробництва, проте коштує в кілька разів дешевше.
Аромат тютюну Darkside зобов’язаний своєю стійкості і приємним смаковим характеристикам виробників з Німеччини, де на провідних підприємствах створюються одні з найвідоміших в кальянної середовищі міксів.

Тютюну дарксайд – властивості і характеристики
Тютюн для кальяну дарксайд може сміливо претендувати на преміум-сегмент, за рахунок застосування високоякісного тютюнового аркуша, в поєднанні з якісними і екологічними ароматизаторами, в основі яких лежать тільки натуральні компоненти.
На користь даного продукту також говорить той факт, що він неодноразово отримував високі оцінки від сертифікують органів та інстанцій, а також користується великим попитом серед найкращих кальянщиків в наших широтах.

Тютюн Dark Side складається переважно з листя Вірджинії, однак його не можна назвати класичним одновидові продуктом. Виробник також додає добірні листя інших, не менш якісних сортів, що надає готовому продукту пікантність, оригінальний смак, а також певну родзинку, яка цінується справжніми кальяннимі гурманами.

Особливості виробництва тютюну Dark Side
Процес виробництва тютюну включає в себе розпарювання сировини при високій температурі на початковому етапі. Потім його відварюють в сиропі з додаванням цукру. Цей крок необхідний для того, щоб кінцевий продукт був максимально стійким до впливу високих температур при палінні і не вигоряв, втрачаючи свої смакові якості. Також, відварювання в сиропі повністю прибирає гірчинку, яка властива необробленим листю.
Відварені таким способом листя потім обробляються ароматизаторами, які мають максимально високу стійкість і в той же час м’якість і делікатність.

Різновиди смаків тютюну Darkside
Дарксайд тютюн представлений на ринку більш ніж тридцятьма різних ароматів і смаків. Серед них особливо важливо відзначити модель RAW, або «чистий» тютюн без ароматизаторів, який призначений для створення різних міксів, виступаючи в якості базового смаку.
Сьогодні Dark Side купити в Україні можна трьох видів фортеці:
 Soft – легкі і димні смаки, призначені для максимального розслаблення і ідеально підійдуть для новачків;
Medium – середньої міцності, які відмінно підходять для експериментів, а також хорошого проведення часу в колі любителів кальяну;
Rare – лінійка мають високу фортецею і насиченістю, яка підійде, в основному, досвідченим поціновувачам кальяну.
При цьому, в каталозі можна знайти як класичні фруктові або ягідні аромати, по типу Blackberry – соковитою ожини або Generis Cherry – кислуватою вишні, так і незвичайні, специфічні смаки, по типу Tooth Fairy або Pepperblast.

Забивання тютюну для кальяну Darkside
Кальянні тютюн дарксайд можуть похвалитися як високою жаростійкістю і непогано себе ведуть при різних способах забивання. Найкраще вони показують себе при забиванні «фаннел», або ж «оверпак», так як при перегріві, мікс не втратить своїх смакових якостей і його можна легко «реанімувати» після перегріву просто злегка остудити чашу.
У свою чергу, легкі смаки непогано себе розкривають, якщо їх забити звичайним колодязем. При достатній тязі, такі тютюн розкриваються з перших хвилин куріння і тримають аромат досить довго.